top of page

NAPLNĚNÁ HOJNOST

CESTOU SRDCE K BOHATSTVÍ

7. 9. - 10. 9. 2023

Přijmi pozvání na čtyřdenní Retreat Naplněná HOJNOST. Tři lektoři ve čtyřech dnech na Božím místě v Novohradských horách.

 

Cesta k Naplněné HOJNOSTI vede z racionality, ega a strachů přes roli oběti přímo do srdce, intuice, pocitů, důvěry, pokory, spojení s Universem (Bohem), k roli Tvůrce, který je zodpovědný za vše, co se mu v životě děje a svou realitu vědomě tvoří v souladu se svou Duší a Bohem.

 

Proč je dobré nechat si do života vstoupit Naplněnou HOJNOST?

Když se nám v životě dostává naplněné HOJNOSTI a zacházíme s ní ve vděčnosti a pokoře, tak navyšujeme svůj životní potenciál a můžeme tvořit v mnohem větší svobodě, lehkosti, naplnění, radosti a barevnosti. Můžeme vyzkoušet téměř cokoliv, co si přejeme v životě zažívat, a tak mnohem rychleji zjistit, co nás opravdu hluboce naplňuje a je naší cestou a co je naopak pozlátkem, které když zažijeme, tak zjistíme, že pro nás nemá hlubokou hodnotu.

273449015_133549945823451_7232640417984261865_n.jpg

CO VŠE MŮŽETE ZAŽÍT?

Práce s nepřijatými aspekty uloženými v podvědomí

Cesta od nedostatku k Bohatství

Napojení se na Duši skrze propojení s tělem

Sdílení principů a iniciaci do Naplněné HOJNOSTI

 Propojení se sebou skrze pobyt v přírodě

Sdílení životních příběhů a zkušeností lektorů

Ranní meditace s koňmi

kvet zivota_gold_light_vypln.png

A S KÝM?

 

Martin Rozhoň

Tvůrce směřující ke vědomému tvoření v souladu se svou Duší a Universem. Generátor naplněné hojnosti. Průzkumník skutečné reality za oponou. Vybudoval miliardovou e-commerce skupinu VIVANTIS. Startup investor, který investuje do leaderů s dobrou karmou, kteří mají VIZI, která s ním rezonuje. Zainvestoval a pomáhá rozvíjet například startupy: Hedepy, Snuggs, Scuk, Econea, Fabini, VRGineers, Ulekare, Machavert, Puravia, IFMV, Disivo, Retino, Recruitis a další. Martin bude navíc naším hostitelem v Retreat centrum Boží, které se svou ženou buduje v Novohradských horách.

306003736_10225276367970683_4806088947361913246_n.jpg
273602931_134580575720388_2197178382768492535_n.jpg
kvet zivota_gold_light_vypln.png

Adam Antoš

Mentor, facilitátor a hlasový alchymista podporující tvůrce v tvoření ze Srdce a v souladu s Bohem v rámci projektu Podpora Tvůrců. Zakladatel a organizátor zážitkových mužských kruhů Lví Srdce. Průvodce na Zlaté Cestě pod hlavičkou mužské platformy AMAEN. Spolutvůrce projektu Souzvuk, jehož záměrem je přiblížit veřejnosti skutečný potenciál zvuku a jeho harmonizační účinky pro fyzické a duševní zdraví člověka. Otec 4 letého syna a vášnivý milovník neznáma.

Martinův příběh

18 let jsem budoval VIVANTIS. Mojí hlavní motivací byl hluboký pocit vnitřní nesebehodnoty a vybudovat miliardovou firmu se stovkami zaměstnanců a tím dokázat sobě i okolí, že jsem skvělý se zdálo být dobrým lékem. Místo toho se však po 10 letech budování dostavilo první vyhoření, které mne na měsíc zcela zastavilo. A toto se opakovalo v dalších letech. Až už jsem cítil, že to je poslední volání mé Duše o změnu směru a zdvižený prst od Universa, který pokud nevyslyším, tak budu muset akceptovat fatální dopady na mou fyzickou existenci. A tak jsem postupně na cestě životem začal chápat, že vnější realita je jen odrazem naší vnitřní reality a tudíž všechny podstatné změny je třeba realizovat uvnitř a následně se projeví do naší reality vnější.

Co pro Martina znamená Naplněná HOJNOST?

Je to neomezená! HOJNOST, která k nám proudí skrze to, co nás v životě nejvíce naplňuje, skrze naše nejhlubší dary, skrze naše poslání, skrze to, co nám dává nejhlubší smysl, skrze to, co nám dělá v životě největší radost. Skrze soulad naší Duše s Universem.
Pod slovem HOJNOST zde mám na mysli zejména HOJNOST materiální, ale uváděné principy povětšinou platí obecně pro HOJNOST jakéhokoliv charakteru.

Jitka Lamerii Hadrabová

Inspirátorka tělem i Duší. Nikdy se nevzdávající optimistka. Mentorka, Harmonizérka, terapeutka, tanečnice, čarodějka, šamanka a podnikatelka. Žiji své poslání a to je jedna z hlavních zpráv, které sem přináším. Tvůrce projektu Harmonizéři.cz, zakladatelka Lesní školky na Vysočině, podílí se na projektu Podpora Tvůrců.

lamerii-4255.jpg

Příběh Jitky Lamerii

Vyrostla jsem v Konceptu zdánlivého nedostatku. Abych se z něj vymanila, vystudovala jsem na VŠE Fakultu Managementu, což byla naivní představa. A protože nemám malých cílů, ocitla jsem se hned po studiu v největší reklamní agentuře v ČR. Dva roky plné deadlinů, přesčasů, stresu a tlaku v reklamní branži mi stačily na to, abych si zaktivovala depresivní stavy, ke kterým jsem inklinovala od dětství. Rozhodnutí vycestovat do zahraničí utlo deprese, otevřelo mi cestu k Seberozvoji a napojení se zpět na přírodu. Po návratu ze zahraničí jsem založila Lesní školku a věnovala se práci s dětmi. Koncept nedostatku byl však stále se mnou. Na úplné finanční dno jsem si sáhla v roce 2018, kdy jsem si k sobě přitáhla partnera, který naprosto odmítal hmotu (peníze, bydlení). Díky silnému momentu při cestování s tímto partnerem jsem si konečně pevně stoupla na Zem a začala podnikat akční kroky k cestě z nedostatku.

 

Co pro Jitku Lamerii znamená Naplněná HOJNOST?

Naplnění pro mne znamená: dělat opravdu to co mne baví, co cítím, že je přínosné pro mne a celou společnost. Žít svůj sen.
Hojnost pro mne znamená: žít bez limitujících přesvědčení, být otevřená všem možnostem, obklopovat se tím, co mi přináší radost a užitek.

337022206_2119844804875192_5970265798553868761_n.jpg

Adamův příběh

Narodil se v umělecké rodině, do života svými rodiči podpořen základy duchovních principů již v útlém věku. Jako zvídaví chlapec si pokládal otázky týkající se stvoření s touhou po poznání Boha. Prošel těžkou traumatickou zkušeností, díky které se odpojil od těla a dlouho odmítal fungovat v běžné realitě. Nebyl schopen vnímat své pocity, ani své potřeby a nechal se dlouhá léta vláčet okolím bez schopnosti následovat své osobních sny a ambice. Ve svých 16 letech se rozhodl stát se dobrým člověkem. Vydal se na cestu seberozvoje a posledních 15 let se věnoval sebepoznání skrze šamanismus, muzikoterapii, Kymatiku a celostní přístup ke zdraví člověka. Svou práci staví na autenticitě, odvaze a spojení s vnitřní moudrostí. Učí lidi, že skrze vnitřní transformaci je možné spoluvytvářet vlastní realitu. Jeho nástroji jsou primárně otevřená a transparentní komunikace, bezpečný prostor a přijetí skrze lásku a pochopení.

 

Co pro Adama znamená Naplněná HOJNOST?

Naplněná HOJNOST pro mě znamená stav bytí, který lze též popsat jako FLOW. Jde o životní styl, ve kterém díky neustálému nacházení rovnováhy mezi rozšiřováním komfortní zóny, aktivitou, odpočinkem a kvalitním zdrojováním naplňuji svůj plný potenciál a projevuji autentickou kreativitu a radost ve spojení s proudem řeky Života.

PRAKTICKÉ INFORMACE

STRAVA

 

Luxusní vegetariánská plná penze od ex-šéfkuchaře Maitrea Bedřicha Léviho. Stravování začíná ve čtvrtek večeří a končí v neděli obědem.

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích. Nabízíme možnost přijet na Boží o den dříve pro příjemnější sladění se s prostorem a zůstat o den déle pro plynulejší integraci. Cena za noc navíc je 750 Kč/osobu a platí se na místě. V tyto dny nebude zajištěno stravování.

Boží – retreat centrum je krásná polosamota v lůně panenské přírody Novohradských hor. Stavba pevně zakořeněná do země díky obrovskému 300 let starému kamennému sklepu a napojená na nebe díky tvaru pyramidy poskytuje zázemí s esencí hojnosti. Výborná voda z vlastního pramene, venkovní jezírka, ve kterých je možnost koupání, sauna a k tomu rozlehlé louky uprostřed nekonečných lesů a úchvatné noční nebe. Společnost a podporu nám bude dělat 10 koní plemene Mangalarga marchador, se kterými bude každé ráno možnost ponořit se do meditace.

CENA

Nevratná záloha ve výši 5500 Kč pokryje náklady na ubytování a stravu. Místo si zarezervuješ úhradou této částky na účet: 670100-2213818008/6210 do poznámky prosím uveď jméno účastníka.

Odměna lektorům - po ukončení retreatu si nacítíte, jakou pro vás měl hodnotu a dáte do krabičky na Božím nebo pošlete na účet Vámi zvolenou částku.

 

PŘIHLÁŠENÍ

Zaplacením zálohy viz výše a vyplněním následujícího formuláře: https://forms.gle/pJWirVmP2VMisqQX6

 

Těšíme se na vás
Adam & Lamerii & Martin

bottom of page