top of page

KURZY

Při technikách, které učím, proudí velké množství energie skrze Harmonizéra a klienta na lehátku. Tato energie pomáhá k propojení celé bytosti. Při masáži vám můžou přijít uvědomění, obrazy a vhledy, které vám posílá vaše Duše. Duše, která je stále s vámi, pečuje o vás a vede vás. Mnohdy toto vedení nevnímáme, protože jsme zahlceni okolním světem. Při Malajské masáži a Energetické Harmonizaci však okolní svět a mysl vypínáme. Je tedy prostor se opět napojit sám na sebe a vnímat.

IMG-1678.jpg

HARMONIZAČNÍ KURZ MALAJSKÝCH MASÁŽÍ

Malajská masáž je koncept inspirovaný Čínskou relaxační masáží, který je obohacen prací s energií a energetickými body na těle. Masáž je velmi jemná i díky tomu pracuje s lymfatickým systémem. Působí na nervovou i kosterní soustavu. Harmonizuje tělo, mysl a ducha. A tyto části propojuje.

IMG-2004.jpg

KURZ ENERGETICKÉ HARMONIZACE

Energetická Harmonizace harmonizuje do hloubky energetické systémy. Při Energetické Harmonizaci pracujete s energií ze Zdroje. Harmonizace pomocí energetického přeskládávání, zarovnávání a uhlazování pomáhá, podporuje a urychluje transformační procesy v našich tělech.  

bottom of page