top of page

WELLNESS POBYT NA ISCHII
PODZIM 2024 V TERMÁLNÍM PARKU NITRODI

Termín: 21.9.-1.10. 2024

TERMÁLNÍ PARK NITRODI, ISCHIE

Očista těla a pleti díky Nitrodi vodě 

Italský ostrov Ischie blízko Neapole skrývá mnohé bohatství. Díky sopečnému původu je ostrov plný termálních pramenů.

Nejléčivější pramen na ostrově (léčivé účinky tohoto pramene byly testovány mnoha univerzitami) má název NITRODI. Tento název pochází ze Staroegypštiny a znamená „čistý jako Bůh“.

Pramen Nitrodi vyvěrá přímo v Termálním parkem Nitrodi. Voda má 28 stupňů Celsia a vyvěrá sama od sebe – není uměle čerpána ze Země . V parku je rozvedena do sprch, které jsou umístěny na hlavní terase parku, ale také v privátních Oázách a privátních terasách, které jsou s citem zasazeny do okolní přírody. Park je plný bylin jako jsou například rozmarýn, šalvěj, levandule. Najdete zde i ovocné stromy jako jsou citróny a mandarinky.

adf58fa6-8471-4196-bd04-7ed013dbd4f5.JPG

Vodou Nitrodi se v parku nejen sprchujete, ale také vodu pijete. Její chuť není výrazná. Tím, že se vodou nejen sprchujete, ale také ji užíváte vnitřně, je její účinek mnohem silnější. Pomáhá otevírat kožní póry a tím může naše pokožka více vstřebávat prospěšné látky nejen ve vodě, ale také v bylinách a stromech, kterými je park osázen. Termální park Nitrodi, Ischie.

Voda Nitrodi je prospěšná zejména na: kožní problémy, zažívání a klouby. Má schopnost „vytahovat“ a doléčovat starší zdravotní problémy, které v našich tělech zůstaly z minulosti.

Termální park Nitrodi je dle mých slov „vysoce relaxační místo“ . Co to znamená? Vždy při příjezdu z ČR do Nitrodi, vnímám jak se mi zde „vypíná“ přetížená mysl a postupně se uvolňuji. Uvolnění je na hlubší úrovni než kterou znám z běžných relaxačních technik.

WhatsApp Image 2024-05-28 at 17.47.23.jpeg
kvet zivota_gold_light_vypln.png

PODROBNOSTI O POBYTU

CO JE SOUČÁSTÍ:

 

 10 nocí v apartmánech Nitrodi

 4 celodenní vstupy do termálního parku Nitrodi

 1 noční SPA v Nitrodi s vířivkou a tancem u ohně

 

TERMÍN:

21. 9 .- 1. 10. 2024

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování je v apartmánech, které spravuje Termální park Nitrodi. Výhodou těchto apartmánů je, že jsou napojeny na pramen Nitrodi, tzn. Že vám voda Nitrodi doslova teče v trubkách.    

 

Apartmány jsou dvoulůžkové a třílůžkové. Každý apartmán má vybavenou kuchyň, koupelnu se záchodem a buď jednu nebo dvě ložnice.  

Cena při přihlášení do 30.6.2024:

Pokoje jsou pro:

 1 osobu (jednolůžková postel) 17.350,- Kč

● 2 osoby (dvoulůžková postel) 16.000,- Kč za osobu, celkem za pokoj 32.000,- Kč

 

Cena při přihlášení do 31.7.2024:

 1 osobu (jednolůžková postel) 18.850,- Kč

 2 osoby (dvoulůžková postel) 17.500,- Kč za osobu, celkem za pokoj 35.000,- Kč

Cena při přihlášení od 1.8.2024:

 1 osobu (jednolůžková postel) 20.350,- Kč  

● 2 osoby (dvoulůžková postel) 19.000,- Kč za osobu, celkem za pokoj 38.000,- Kč    

 

Součástí ubytování jsou 3 ručníky na osobu a povlečení. Během pobytu máte k dispozici také pračku.  

STRAVA

Možnost dokoupení snídaní a večeří v rodinné restauraci. Snídaně i večeře jsou připravovány majitelkou  v rodinné restauraci a jsou  z domácích čerstvých surovin.    

 

Cena snídaně:  

Italská snídaně         8 €  

Snídaně obsahuje čerstvý croissant, domácí marmelády, máslo, suchary, ovoce, čaj/kávu/čokoládu a vodu.  

Cena večeře:

Vegetariánské několika chodové menu      20 €  

Masové několika chodové menu                  25 €

4 CELODENNÍ VSTUPY DO TERMÁLNÍHO PARKU :

Termální park NITRODI jsou nejstarší lázně na světě, o kterých jsou dochované zmínky. Termální voda, která má 28 stupňů je zde rozvedena do sprch. Park je s citem zasazen do přírody, osázen bylinami a ovocnými stromy. Je to ráj, do kterého již 3 tisíce let přicházejí lidé, aby jim pramen Nitrodi obohatil život. Léčivé účinky vody, která má vyvážený obsah minerálů, jsou potvrzeny testy v zahraničních Univerzitách. Ve vodě se jednak sprchujeme, ale také ji pijeme, její chuť není nijak výrazná. Park je otevřen od 10 do 18 hodin. Najdete v něm i Zdravý bar, kde nabízí nápoje z místních bylin a výtečné zdravé menu.   + Samoaplikační pleťovou masku z přírodní kosmetiky značky Nitrodi můžete vyzkoušet během svého pobytu ZDARMA.  + Na baru dostanete ZDARMA bylinný čaj z místních bylin.

1 NOČNÍ NÁVŠTĚVA TERMÁLNÍHO PARKU NITRODI S VÍŘIVKOU A TANCEM U OHNĚ :

Volný intuitivní tanec pod hvězdami, koupel ve vířivce a noční sprchování (může být i bez plavek) na té nejkrásnější terase v parku Nitrodi.

VÝLETY A DOPORUČENÍ:

Po celou dobu pobytu budete dostávat tipy na ty nejkrásnější místa na ostrově. V parku Nitrodi je možnost využít doplňujících aktivit jako je například Jóga, různé workshopy nebo doporučení kosmetických produktů s vodou Nitrodi na míru vaší pleti. Můžeme také domluvit ochutnávku vín v místních vinných sklepech a nebo navštívit vyhlášené restaurace na ostrově.

Pobyt je koncipovaný na 10 nocí, což je optimum pro dosažení odpočinku nejen fyzického, ale také mentálního. Program pobytu je vyvážený v počtu dní strávených v termálním parku Nitrodi a počtu dní strávených na výletech. Relax v parku se střídá s výlety po ostrově a díky tomu budete odpočatí a připraveni na objevování. Ischia je nádherný ostrov plný krásných míst a léčivých pramenů.

665fc971-2619-4d49-ac7b-256c7bdbc1e3.JPG

DALŠÍ INFORMACE:

Počet míst je omezený na malou skupinku, díky které je možný osobitý přístup průvodce po ostrově. Jak postupovat, když víš, že chceš jet s námi:  

1) Ověřit volné místo – telefonicky/SMS/Whatsapp na čísle: +420728889429.  

2) Zaplatit zálohu 30 % z ceny na číslo účtu: 670100-2213818008/6210 a do poznámky uvést vaše jméno.  

3) Koupit letenku – pobyt je koncipovaný pro přímé lety z Prahy 21.9. v 10:30 a návrat 1.10. z Neapole v 16:05. Dá se také letět ranní spojem z Prahy v 8:45, zpáteční let z Neapole v 6:00 není vhodný, protože v noci nejezdí trajekty do Neapole. Pro rezervaci letenek doporučuji aplikaci Kiwi.com, ráda vám pošlu odkaz, kde aplikaci stáhnout.  

4) Zaplatit doplatek 70 % ceny do 20.8. na stejné číslo účtu jako záloha. Do poznámky uvést vaše jméno.  

5) Na e-mail obdržíte včas podrobné informace a tipy k cestě na ostrov. Tipy a informace vás budou provázet celým pobytem.  

kvet zivota_gold_light_vypln.png
bottom of page