top of page

OSLAVA ŽIVOTA NA OSLAVĚ

Podzimní retreat pro muže a ženy 30. 9. - 2. 10. 2022

Oslava života na Oslavě nás propojí s přírodou, s naším nitrem, s dechem, tělem, řekou Oslavou a s energií, která je všude kolem nás a v nás. Velkopolský mlýn, kde se retreat koná, je místo na samotě, v lůně přírody, kde se můžete v klidu a bez rušivých vlivů civilizace ponořit do meditace, spojit se sami se sebou a najít tak v sobě svoji harmonii a mír. Je ideálním místem k očistným rituálům přímo v řece Oslavě, propojení se s přírodními živly a matkou Zemí. Při svém pobytu zde načerpáte jemnohmotnou energii a procítíte návrat ke svým kořenům.

slunovrat-8481.jpg
kvet zivota_gold_light_vypln.png

tanec

práce s dechem

rituál ve vodě

práce s energií

meditace

očistné vějíře

V pátek po příjezdu nás čeká očista šamanským bubnem, odhodíme to, co jsme „si přivezli“ a naučíme se nastavovat energetické hranice. Poté nás čeká první ze dvou víkendových tanců. Tanec pěti kontinentů, je intuitivní tanec, kde se propojíme s bytostmi v našem nitru. Po vydatné veganské večeři nás čeká sdílení zážitků v kruhu. Budeme sdílet s čím přijíždíme a s čím chceme odjíždět.      

Kdo bude mít chuť na ranní cvičení, bude proveden praktickými cviky Čchi-kungu, které může i sám praktikovat doma. Poté nás čeká Vodní rituál. Budeme hrát na řeku Oslavu, která bude naší múzou tohoto retreatu. Kdo se bude chtít svlažit v řece, po rituálu bude ta pravá chvíle. Po snídani budeme pracovat s naším dechem pomocí techniky Dech života. Odpoledne nás čeká druhý tanec tohoto pobytu. Taneční medicína je koncept, který je inspirovaný 5ti rytmy a Ecstatickým tancem. Není to však „jen tanec“ je to především medicína. Vytvořený bezpečný prostor, zvýšené vibrace a rozprouděná energie tancem z vás doslova vytáhne to, co už vám neslouží a chce to ven. Ať je to pláč, smích, potlačená očekávání, prostě cokoliv, co má jít na povrch a být vámi viděno. Sdílení a podpora kruhu je samozřejmostí. Pozdější odpoledne budeme věnovat tvoření a sdílení zážitků.

Tvořit budeme dechberoucí očistné vějíře, které slouží jak pro očistu energetickou, tak očistu vykuřovadly a nebo jen jako vějíř v parném létě. Alternativou k vějíři bude tvorba minerálních náramků z přírodních a nebarvených minerálů. A koho si tvorba vůbec nepřitáhne, může připravovat dřevo na večerní sdílení u ohně.

Druhé ráno bude opět dobrovolná Čchi-kung rozcvička. Po snídani se zaměříme na práci s dechem a energií. Budeme prodýchávat jednotlivé čakry, které také očistíme. Ve dvojicích si navzájem uděláme očistnou energetickou masáž. A potom se propojíme v kruhu a budeme s energií a záměrem pracovat ve skupině. Poté se uzemníme obědem a s uzemňováním a integrací prožitků budeme pokračovat po obědě. Již každý sám za sebe se propojí s Matkou Zemí a v tomto propojení se rozloučíme.

slunovrat-8317 (kopie).jpg

Retreatem vás provede DagmaRa Jarošová a Jitka Lamerii Hadrabová.

U-stromu-1._114622_WEB.jpg
183A2734.jpg
kvet zivota_gold_light_vypln.png

Kdo je DagmaRa?

Jak se vnímám a kdo jsem:

Jmenuji se DagmaRa a jsem Žena, dcera, manželka a máma 3 dětí, terapeutka těla i duše. Už od dětství jsem věřila v dobro, upřímnost a lásku a dokázala se vcítit do druhých lidí. Tyto pocity mě uvnitř zahřívaly a vytvářely můj svět smysluplný. Mé uvědomění, že nejdříve musím být nejvíce empatická sama k sobě bylo pro mě velké téma a spustilo ve mě proces sebepoznání a pátrání v mém vlastním těle a duši. Moje cesta objevení vedla přes vjemy a příběhy duše v různých etapách mého bytí na zemi. S každým odkrytým  životem jsem si uvědomovala svoji sílu a dary a vědomosti, které jsem postupně začala uplatňovat v mém současném životě společně s informacemi z fyzioterapie, ze které čerpám při práci s fyzickým tělem .  

Čím se zabývám:

Intuitivní, terapeutické masáže, či samostatnou hlubinou terapii, kdy doprovázím klienty do  podvědomí a práce v jejich nitru.   Intuitivní tanec pěti kontinentů (vnitřní dítě, vnitřní žena, vnitřní muž, vnitřní zvíře a vnitřní Bůh) a tanec živlů a jejich propojení.  Konstelace vnitřních osob dle konceptu p. Wilfrieda Nellese a energií.  Léčivá  malba akvarelem, intuitivní kresba posvátné geometrie a malba na šamanské bubny.  Léčivé rituály vzduchu a vody. Cesta každého člověka  započne, když uzří svůj vlastní potenciál v zrcadle 😊.    

Vařit nám bude Filip Král a bude vařit přímo královsky! Plná penze bude formou mezinárodní veganské kuchyně, kdy nám Filip připraví „cestu kolem světa" za necelé 3 dny.

IMG-20220711-WA0006.jpg
IMG-20220711-WA0004.jpg
kvet zivota_gold_light_vypln.png

MÍSTO KONÁNÍ

Velkopolský mlýn

Velké Pole 325, Kralice nad Oslavou 326, GPS chaty: 49.19119N, 16.15874E

Chata Velkopolský mlýn (oslavaterapie.cz)

PROGRAM

Pátek 30. 9. 2022

 

14:00      

Seznamování + Intuitivní očistné bubnování, Práce s energií – odhození toho, co jsme dovezli, vytvoření svého pole – nastavení energetických hranic

 

16:00      

Tanec 5ti kontinentů

 

18:30 - 20  

Večeře

 

20:00      

Sdílecí kruh, sdílení toho s čím přijíždíme

 

 

Sobota 1. 10. 2022

 

7:30        

Dobrovolná Čchi-kung rozcvička

 

8:00        

Rituál vodě, hraní na vodu v řece Oslavě

 

8:30 - 10  

Snídaně

 

10:30      

Dech života

 

12 - 13:30

Oběd

 

14:00      

Taneční medicína

 

16:00      

Tvoření a sdílení, Očistné vějíře, Minerální náramky, muži štípání dřeva😊

 

18:30 – 20  

Večeře

 

20:00      

Pokračování v tvorbě, sdílení u ohně, odpočinek

 

 

 

Neděle 2. 10. 2022

 

7:30        

Dobrovolná Čchi-kung rozcvička

 

8 - 9:30    

Snídaně

 

10:00      

Práce s dechem a energií – prodýchávání čaker, Očištění čaker, energetická masáž – očištění ve dvojici, práce s energií ve skupině

 

12-13:30    

Oběd

 

13:30 - 14  

Uzemnění a sdílení – propojíme se s Matkou Zemí, integrujeme zážitky, sdílíme vhledy a pocity

Cena  

4 888,- do 31.7.2022  

5 222,- do 31.8.2022  

6 111,- do 29.9.2022    

 

Cena zahrnuje program, ubytování na Velkopolském mlýně a plnou penzi formou mezinárodní veganské kuchyně z kvalitních surovin.

Cena nezahrnuje materiál na tvorbu vějířů a náramků.

Náklady na vějíř: 400 Kč, náklady na náramek z minerálů: 300 Kč.  

PŘIHLÁŠENÍ NA RETREAT

Zasláním přihlašovacího e-mailu na adresu: harmonizerka@lamerii.cz nebo přihlašovací SMS na číslo +420728889429. Místo si rezervujete zaplacením zálohy ve výši 2000,- na účet: 1385303030/2700 a do poznámky vložte jméno účastníka retreatu. Zbytek ceny se doplácí na místě v hotovosti.

bottom of page