top of page

LÉČIVÝ VODNÍ OSTROV ISCHIE

3. 10. - 11. 10 2023

Místo, kde se propojujete s vodou v každém okamžiku. Termální prameny vyvěrají do moře, ze skály, nebo do termálních parků.    

 

Je mi ctí a cítím obrovskou vděčnost, že můžu právě já přivést ženy na tento nádherný ostrov, který nás doslova VOLÁ.    

 

Nejde jen o to, co ostrov přinese nám, ale i o to, co my přineseme ostrovu. A vše se to bude dít naprosto přirozeně a samo.    

 

Každý pramen je jiný. Stejně jako my ženy. Jeden je horký, druhý nám rozproudí lymfu a další nám skrze vodní bohyně Nymfy může přinést spirituální zkušenost.    

 

V termálním parku Nitrodi, kde strávíme minimálně jeden den z našeho pobytu, jsem zažila meditativní zážitek, který byl pro mě unikátní záležitostí. Dostala jsem se do svého vnitřního prostoru, kde byla naprostá prázdnota a zároveň nekonečno.    

 

Voda na Ischii prospívá na všechny kožní neduhy a říká se, že pleť omlazuje. Já osobně jsem dle hodnocení druhých po pobytu na léčivém ostrově vizuálně omládla.      

IMG-1134.jpg

A tak VÁS ZVU MILÉ ŽENY. Pojeďme se poléčit a zrelaxovat do léčivých pramenů na VODNÍ OSTROV ISCHII. Ona nás volá.    

 

Kdo slyší volání, tady je program, který jsem si pro vás připravila s Lucy Lhotákovou. Všechny části programu jsou dobrovolné. Můžete se k nám přidat nebo jen tak plynout na vlnách ostrova.    

image0.jpeg

Kdo je Lucy?

Jogu jsem objevila asi před 10 lety při komplexním řešení svých déletrvajících zdravotních problémů a od té doby se mnou (někdy s pauzami) zůstala. Začala jsem s hatha jógou jako zejména s fyzickým cvičením a postupně - stejně jako jsem na cestě postupovala já - se má praxe rozšiřovala o další zkušenosti, vhledy a poznatky. Objevila jsem a vedla úžasnou hormonální jógu, pomalejší yin jógu a stala se lektorkou kundalini jógy, která ve svém praktikování zahrnuje celé široké učení muder, manter a meditací pro práci se sebou na všech úrovních. Prošla jsem také kurzem jógy pro děti. Každá z těchto druhů jóg má v mém životě místo podle mého naladění. Život je úžasně různorodý a jsem tak vděčná, že na základě svých zkušeností si mohu zvolit jógu, kterou zrovna cítím a potřebuji. A to samé bych ráda nabídla i Vám. Fyzické tělo vnímám jako dokonalý systém, kterému je třeba se naučit naslouchat. A přestože je jóga stále mnohými vnímána hlavně jako fyzické cvičení, nabízí nám mnohem víc než jen pevné a pružné tělo. Jógová praxe nás navrací do rovnováhy na spoustě úrovních (fyzické, mentální, emoční i spiritiuální) a může pomoci i v případě různých zdravotních projevů.

Důležitou součástí mé cesty je i péče o své tělo a ducha zdravou stravou a pomocí přírody. Absolvovala jsem mj. Bylinkovou školu spolu se základy tradiční čínské medicíny a akupresury. Moje cesta mě vede k uvědomění si, že jsem součástí něčeho, co mě bytostně i spirituálně převyšuje, něčeho čehož jsme součástí všichni, aniž bychom si toho povětšinou byli vědomi. Ráda se o část své dosavadní cesty s Vámi podělím.

Během pobytu Vás provedu ranními a večerními lekcemi jógy, které jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, které s jógou již nějaké zkušenosti mají.

Moc se na Vás všechny a naši společnou cestu těším. Namaste. Luci.

kvet zivota_gold_light_vypln.png

LÉČIVÝ POBYT NA ISCHII

úterý 3.10. - středa 11.10. 2023

CESTA DO NITRA ŽENSKÉ DUŠE

ZÁMĚR POBYTU:

 

Očista – fyzio – socio – emotio - spirit

Vodou, stravou, cvičením, práce s myslí a emocemi, meditacemi a mantrami.

 

Ischia je léčivý ostrov sám o sobě. Divoká příroda a termální prameny, kterými je ostrov protkán, nás podpoří a povede v našem záměru napojení se na naši Ženskou Duši a esenci, která je s vodou spojena. 

 

Na co se můžete těšit? Jóga, tanec, sdílení, meditace, čchi-kung, relax v moři, výlety za léčivými prameny a zdravá středomořská strava.

 

Pobytem nás budou provázet: Jitka Lamerii Hadrabová a Lucie Lhotáková.

 

PROGRAM POBYTU:

1.den  – cesta trajektem na ostrov, ubytování ve Villa Bina, večeře

2.den – ranní jóga, Otevírací ženský kruh s nastavením záměru, večerní jóga

3.den – ranní jóga, výlet do Termálního parku Nitrodi, večerní jóga

4.den – čchi-kung, Taneční medicína, čchi-kung

5.den – ranní jóga, výlet do zátoky k Termálnímu pramenu Sorgeto, večerní jóga

6.den – ranní jóga, výlet do Termální sauny, večerní jóga

7.den – ranní jóga, Zavírací ženský kruh, večerní jóga

8.den – volný den, integrace prožitého, večer možnost pikniku na pláži

9.den – cesta trajektem z ostrova, odlet

PROGRAM DNE:

8 – 8:45 Ranní jóga na rozproudění energie

9 – 10:30 Snídaně

11 – 17 Dobrovolný program: Výlet / Ženský kruh / Taneční medicína / Relax u moře

17 – 18 Večerní jóga: Kundalini jóga / Jin jóga / Pozdrav měsíci 

18:30 – 20 Večeře

 

Jóga bude jak pro začátečníky tak i pro ty, které s jógou již nějaké zkušenosti mají.

IMG-1399.jpg

VÝLETY

V průběhu pobytu budou organizovány dobrovolné výlety po okolí. Rozhodně za návštěvu stojí a v ceně pobytu je zahrnut jednodenní výlet do Termálního parku Nitrodi, kde z venkovních sprch teče termální pramen o 28 stupních. Při pobytu více jak 10 minut pod tímto proudem se můžete dostat do meditativního stavu. Navíc je tato voda velice léčivá pro pokožku. Další tentokrát pěší výlet bude do Sorgente Sorgeto, což je krásná zátoka s termálním pramenem o 90 stupních, který proudí přímo do moře. Takže se můžete koupat v moři s touto léčivou termální vodou. Na Ischii můžete najít dokonce přírodní saunu Terme di Cavascura, kterou bude možné při pobytu také navštívit.

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno v krásné Ville Bina na pobřeží ostrova ve 2-3 lůžkových pokojích. Jóga a tanec bude probíhat na panoramatické terase s výhledem na moře.

 

STRAVA

8 x snídaně

7 x večeře, poslední 8. večer pobytu je možnost si udělat společný piknik na pláži

 

LETENKY

Ostrov Ischia se nachází hodinu a půl cesty trajektem od italské Neapole. Z Prahy létají dvě společnosti přímo do Neapole (Ryanair a Wizzair). Náš záměr byl objednat letenky skupinově, ale cena skupinových letenek je do této destinace mnohem vyšší než cena pro jednotlivce, a tak je koupě letenek na každé z nás, aby to pro nás všechny bylo výhodné. Doporučujeme tento let: 3.10. v 11:00 s Wizzair a odlet 11.10. s Ryanair v 19:55. Doporučení je koupit letenky co nejdříve a hlavně přímý let mezi Prahou a Neapolí. Doporučený let je naplánován tak, abychom stihli v ten samý den přesun z letiště na ostrov trajektem. Podrobné informace o přesunu z letiště na ostrov se včas dozvíte.

kvet zivota_gold_light_vypln.png

CENA: 

24 800,- Kč

 

Záloha 14 800,- je splatná do 19.8.2023.
Doplatek 10 000,- prosím pošlete do 20.9.2023.

 

Cena zahrnuje:

Ubytování 8 nocí, poplatek městu, snídaně 8 dní, večeře 7 dní, jednodenní pobyt v Nitrodi, program, pronájem panoramatické terasy, zapůjčení jógamatek.

 

Cena nezahnuje:

Letenku, cesta z letiště do přístavu (€ 5), cestu trajektem (cca € 20 jedna cesta), cesty autobusem po ostrově (jedna jízda € 1,60).

 

PŘIHLÁŠENÍ:

Prosím o vyplnění formuláře a zaplacení zálohy 14 800,- na číslo účtu: 670100-2213818008/6210, do poznámky prosím vaše jméno + Ischia.

 

Formulář zde:

https://forms.gle/KvCWCCcXAt7YCZ4J6

bottom of page