top of page

KURZ ENERGETICKÉ HARMONIZACE

Energetická Harmonizace harmonizuje do hloubky energetické systémy.    

Při Energetické Harmonizaci pracujete s energií ze Zdroje.    Harmonizace pomocí energetického přeskládávání, zarovnávání a uhlazování pomáhá, podporuje a urychluje transformační procesy v našich tělech.    Při harmonizaci dochází nejen k harmonizaci těl klienta, ale také k harmonizování okolí, sama sebe a celého bytí.  

IMG-2009.jpg
kvet zivota_gold_light_vypln.png

KDY A JAK:

Jednodenní osobní setkání v sobotu 2. března 2024 od 10 hodin. Konec kurzu bude v odpoledních hodinách přizpůsoben počtu účastníků kurzu.

MATERIÁLY, KTERÉ OBDRŽÍTE:

Postup a informace o Energetické Harmonizaci.  Kdo si přeje dostane na konci kurzu Certifikát o absolvování kurzu. Prosím o informaci, že Certifikát chcete.  

MÍSTO:

Institut Adaraya, 3. patro, Opletalova 23, Praha 1.

CENA:

10 000,- platba do 31.1.2024 na účet: 259773408/0600, do poznámky prosím Kurz a jméno účastníka.

 

Pokud potřebujete platbu rozdělit na menší částky a splátky, individuální domluva je možná.

Prosím o zaslání fakturačních údajů – adresa a IČ pokud máte.    

PŘIHLÁŠENÍ: zde

HARMONIZÉŘI.CZ

Je projekt, který sdružuje a zastřešuje Harmonizéry, kteří nabízí Malajskou masáž a/nebo Energetickou harmonizaci. Projekt Harmonizérům nabízí: umístění na webových stránkách (www.harmonizeri.cz, které budou již brzy spuštěny), vědomá propagace webu a projektu, v plánu je i aplikace s lokací Harmonizérů. Podpora Harmonizérů v soukromé Facebook skupině určené pro sdílení, pravidelné celodenní osobní Setkání Harmonizérů se seberozvojovým programem. Harmonizéři nejsou jenom projekt, ale i komunita.

harmonizeri_logo.png
bottom of page