top of page

KOMBINACE

KOMBINACE MALAJSKÉ MASÁŽE A ENERGETICKÉ HARMONIZACE

Trrvání: 2,5 hod

Cena: 3 200 Kč

Průběh:

Na Malajskou masáž naváže Energetická harmonizace. Ideální komplexní péče, kde se jde opravdu do hloubky.

Energetická harmonizace:

Pomocí prány harmonizuji do hloubky energetické systémy. Spolupracuji s energií Země a vesmírným Zdrojem. Rozpoznám záznamy v buněčné paměti fyzického těla. Tyto záznamy uzdravuji pomocí prány a odstraňuji z těla fyzického i energetického. Energetická harmonizace je bezdotyková.

jitka-1112.jpg
kvet zivota_gold_light_vypln.png

PRŮBĚH

Masáži předchází koupel nohou v horké lázni s mořskou solí a bylinkami, zprůchodním tím kanál pro odchod nečistot z těla.

Konzultace o vašem aktuálním rozpoložení a vzájemné naladění se. Masáž může být obohacena o konkrétní záměr, např. dodání odvahy pro zásadní životní změnu nebo úlevu od bolesti konkrétní části těla.

Začínám masáží zad, která zahrnuje také velmi příjemnou masáž kyčlí. Často se zastavuji v lopatkové oblasti a ulevuji zatuhlým místům. Bloky odstraňuji nejen na fyzické úrovni, ale také na energetické, díky čemuž dojde k opravdovému odstranění problému. Poté přecházím přes ramena na ruce až po konečky prstů. Z ramen stahuji veškerá břemena, co vás tíží a skrze mé ruce vytřepávám pryč. Dále masíruji hýždě, nohy včetně Achillovy šlachy až po chodidla, kterým věnuji speciální péči. Jsou to přece právě chodidla, které nás celý den „nosí“ po světě a my jim mnohdy ani nepoděkujeme. Při masáži chodidel využívám znalosti Reflexní masáže chodidel. Následuje otočení se na záda. Druhou část těla začínám dolními končetinami, poté následuje jemná masáž břicha. Dále masíruji dekolt, zde se zaměřuji na proudění energie do srdeční čakry. Pokračuji masáží druhé strany rukou. Poté přichází oblíbená masáž obličeje, při které používám růžový olej (růže macerovaná v mandlovém oleji, jak růže, tak i mandlový olej redukují vrásky). Masáž obličeje je nejen velmi příjemná, ale zároveň vypíná a omlazuje pleť a především uvolňuje ztuhlé čelisti. Při masáži nevynechávám ani uši, na kterých je mnoho stimulačních bodů. Na závěr přichází masáž šíje a hlavy, která kromě své příjemnosti také podporuje růst vlasů.  Pokud mé ruce vycítí, že je třeba některé místo na těle poléčit, zastaví se nebo dané místo déle masírují. Dochází přitom k proudění energie, kterou směřuji na daný problém.

 

Po masáži dopřávám klientům krátkou relaxaci na lehátku.

 

Závěrečná konzultace o prožitcích na lehátku doplněná o mé vhledy při masáži.

Masíruji teplým olejem nahřátým nad svíčkou, používám mandlový olej lisovaný za studena. Svou péči doplňuji nejkvalitnějšími Esenciálními oleji na našem trhu - Young Living. Jejich účinek mám ověřený jak na fyzické úrovni tak na mentální úrovni.

 

Po Malajské masáži následuje Energetická harmonizace:

Na lehátku můžete pocítit: obrovský proud energie (prány) na počátku, dále se věnuji jednotlivým částem těla, v některých případech řeším pravou a levou část těla zvlášť (záleží na individuálních potřebách klienta), tam kde je třeba energetické léčení, se mé ruce zastaví a čistí. Záleží na vnímavosti klienta, co a jak bude prožívat. Ti vnímavější se můžou rozvzpomenout na konkrétní situaci, kdy záznam v buněčné paměti vznikl. Není však nutné cokoliv vnímat nebo mít záznam na vědomé úrovni. Důležité je, že se tyto záznamy s konečnou platností odstraňují. V okamžiku, kdy za mnou přicházíte, jste připraveni se záznamu „vzdát“. Já při léčení odstraňuji jen to, na co jste v daný okamžik připraveni. Po léčení probíhá závěrečná konzultace, kde si povídáme o proběhlých „zážitcích“.

REZERVACE SLUŽBY

Službu si můžete rezervovat buď telefonicky nebo prostřednictví SMS na čísle +420 728 889 429.

Popřípadě zasláním e-mailu na adresu: harmonizerka@lamerii.cz. S výběrem správné služby pro vás vám ráda pomohu. 

Storno podmínky: Termín služby lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit a počítá se jako proběhnutá. Vážím si svého i vašeho času.

bottom of page