top of page

ENERGETICKÁ HARMONIZACE

Cena: 1 500 Kč

Pomocí prány harmonizuji do hloubky energetické systémy. Spolupracuji s energií Země a vesmírným Zdrojem. Rozpoznám záznamy v buněčné paměti fyzického těla. Tyto záznamy uzdravuji pomocí prány a odstraňuji z těla fyzického i energetického. Energetická harmonizace je bezdotyková.    

Jitka Hadrabová, Lamerii - Harmonizérka, Energetická harmonizace

Trvání: 1 hodina

PRŮBĚH

kvet zivota_gold_light_vypln.png

Než si lehnete na lehátko: konzultace o vašem aktuálním rozpoložení, naladění se na sebe. Na lehátko si lehnete v oblečení.    

Na lehátku můžete pocítit: obrovský proud energie (prány) na počátku, dále se věnuji jednotlivým částem těla, v některých případech řeším pravou a levou část těla zvlášť (záleží na individuálních potřebách klienta), tam kde je třeba energetické léčení, se mé ruce zastaví a čistí. Záleží na vnímavosti klienta, co a jak bude prožívat. Ti vnímavější se můžou rozvzpomenout na konkrétní situaci, kdy záznam v buněčné paměti vznikl. Není však nutné cokoliv vnímat nebo mít záznam na vědomé úrovni. Důležité je, že se tyto záznamy s konečnou platností odstraňují. V okamžiku, kdy za mnou přicházíte, jste připraveni se záznamu „vzdát“. Já při léčení odstraňuji jen to, na co jste v daný okamžik připraveni. Po léčení probíhá závěrečná konzultace, kde si povídáme o proběhlých „zážitcích“.  

REZERVACE SLUŽBY

Službu si můžete rezervovat buď telefonicky nebo prostřednictví SMS na čísle +420 728 889 429.

Popřípadě zasláním e-mailu na adresu: harmonizerka@lamerii.cz. S výběrem správné služby pro vás vám ráda pomohu.

Storno podmínky: Termín služby lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit a počítá se jako proběhnutá. Vážím si svého i vašeho času.

bottom of page