top of page

- BALÍČEK -

SEBELÁSKA S FOCENÍM

CO OBSAHUJE:

Mentoring (konzultace, vedené meditace, harmonizace), 6 setkání po 90 minutách 

Terapie dotekem a Energetická harmonizace (Kombinace Malajské masáže a Energetické harmonizace), 6 setkání po 180 minutách

Sebeláskové focení s fotografkou ženské duše Janou Bínovou, fotografování probíhá v exteriéru nebo v interiéru, trvá cca 45 minut. Dostanete 5 upravených fotografií dle vašeho výběru.

 

jitka-1244-Edit.jpg

O BALÍČKU

kvet zivota_gold_light_vypln.png

,,Pojďme se věnovat sami sobě a přestat řešit okolí - to nás totiž nikam neposune a ani neuzdraví.''

Chci vás podpořit na cestě objevování sebe sama. Toho, jak jsme každá jedinečná a ve své podstatě úžasná. Sebeláska je o vztahu sama k sobě. Na tomto vztahu jsou postaveny vztahy ostatní, jak v osobní, tak v pracovní rovině. Proto jsem sestavila Balíček sebelásky, ve kterém budu vaším průvodcem objevování a kultivace vztahu sama k sobě. Navíc vás budu opečovávat Malajskou masáží, která slouží k integraci poznatků z mentoringu do těla. Malajská masáž není pouhou masáží, je to má originální služba, při které dochází k opravdu velkému uvolnění a harmonizaci. Masáž významně přispívá k postupnému procesu transformace, k němuž je Balíček sebelásky určen.

 

K podpoření celého procesu jsem si vybrala fotografku ženské duše Janu Bínovou, která při svém focení používá různé techniky pro uvolnění a naladění klienta. Díky tomu se dostanete do své síly (krásy), kterou ona zachytí fotoaparátem. Fotky celkově podpoří celý proces balíčku. Navíc dostanete 5 upravených fotografií v elektronické podobě a webovou galerii s vašimi fotkami. Při focení budu u toho, takže to bude moc příjemně strávený čas v ženském kruhu.  

TECHNIKY A TÉMATA, KTERÝM SE BUDEME V BALÍČKU VĚNOVAT:

 meditace otevřeného srdce  

 setkání s mým nejlepším já  

 častým tématem je vnitřní dítě. Já osobně se práci s vnitřním dítětem věnuji 7 let. Své klienty vedu k saturaci jejich vnitřního dítěte, což je samozřejmě běh na dlouhou trať. Vždy učím klienty techniky a metody, které mohou praktikovat i sami.  

 vnitřní žena a vnitřní muž  

 tvorba reality a programování buněk  

,,Kdo miluje sebe, ten miluje i život''

CENA A TRVÁNÍ BALÍČKU:

 trvání balíčku: 3 měsíce  

CENA: 68 400,-  

jitka-2177.jpg

REZERVACE SLUŽBY

Službu si můžete rezervovat buď telefonicky nebo prostřednictví SMS na čísle +420 728 889 429.

Popřípadě zasláním e-mailu na adresu: harmonizerka@lamerii.cz. S výběrem správné služby pro vás vám ráda pomohu.

Storno podmínky: Termín služby lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit a počítá se jako proběhnutá. Vážím si svého i vašeho času.

bottom of page