top of page

- BALÍČEK -

PODPORA A INSPIRACE II.

CO OBSAHUJE:

Mentoring (konzultace, vedené meditace, harmonizace), 6 setkání po 90 minutách  

Terapie dotekem a Energetická harmonizace (Kombinace Malajské masáže a Energetické harmonizace), 6 setkání po 180 minutách

 

Human Design s on-line výkladem od Michala Švece, 90 minut

 

jitka-2148.jpg

O BALÍČKU

kvet zivota_gold_light_vypln.png

,,Jsem tady proto, abych vám ukázala, že lze dělat to co milujete a milovat to co děláte. ''

Balíček inspirace a podpora II je volným pokračováním Balíčku inspirace a podpora I. Balíček je obohacen Human Designem od Michala Švece. Michalovy znalosti z mnoha oborů jsou pro mne velkou inspirací, a proto jsem si ho vybrala jako Human Designéra. Jeho výklad HD je obohacen o jeho vhledy a to je přidaná hodnota, kterou vám chci nabídnout. HD nám v balíčku pomůže se zaměřit na vaše dary, schopnosti a poslání, a poradí nám s jakou energií k nim přistupovat. Výklad HD je formou on-line setkání na 90 minut, ze kterého je pořízen záznam, takže se k poznatkům můžete kdykoliv vrátit.

V balíčku inspirace a podpora II se budeme opět setkávat jednou za týden nebo jednou za dva týdny. Naše setkání zahájí mentoring, na kterém se krom jiného domluví termín on-line setkání s Michalem Švecem. Na dalším setkání vás čeká Malajská masáž, která přispívá k celému procesu transformace. Dále se střídá mentoring s masáží. Poznatky z HD budeme postupně probírat při mentoringových setkáních. 

TÉMATA, KTERÝM SE ČASTO V BALÍČKU VĚNUJEME:

Často je tématem vnitřní dítě, vnitřní žena a vnitřní muž, finanční hojnost, sebe-uvědomění a vědomí vlastní síly. V neposlední řadě se zaměřujeme na dary, schopnosti a poslání klienta. Témata jsou „šitá na míru“ klientům. Věnujeme se tedy tomu, co kdo aktuálně potřebuje, aby se mohl posunout dál ve svém Seberozvoji.

,,Když můžu já, můžeš i ty!''

CENA A TRVÁNÍ BALÍČKU:

trvání balíčku: 3 měsíce  

CENA: 68 400,-  

jitka-2177.jpg

REZERVACE SLUŽBY

Službu si můžete rezervovat buď telefonicky nebo prostřednictví SMS na čísle +420 728 889 429.

Popřípadě zasláním e-mailu na adresu: harmonizerka@lamerii.cz. S výběrem správné služby pro vás vám ráda pomohu.

Storno podmínky: Termín služby lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit a počítá se jako proběhnutá. Vážím si svého i vašeho času.

bottom of page