top of page

- BALÍČEK -

PODPORA A INSPIRACE I.

CO OBSAHUJE:

Mentoring (konzultace, vedené meditace, harmonizace), 6 setkání po 90 minutách  

Terapie dotekem a Energetická harmonizace (Kombinace Malajské masáže a Energetické harmonizace), 6 setkání po 180 minutách

 

jitka-2177.jpg

O BALÍČKU

kvet zivota_gold_light_vypln.png

,,Mnohdy náš potenciál vidí víc ten druhý než my sami.''

Chci vás podpořit a inspirovat. Proto jsem sestavila Balíček inspirace a podpory, ve kterém budu vaším průvodcem na cestě k seberozvoji. Navíc vás budu opečovávat Malajskou masáží, která slouží k integraci poznatků z mentoringu do těla. Malajská masáž není pouhou masáží, je to má originální služba, při které dochází k opravdu velkému uvolnění a harmonizaci. Masáž významně přispívá k postupnému procesu transformace, k němuž je Balíček inspirace a podpory určen.

Přitahuji právě toho, kdo mé služby potřebuje, tzn. komu já můžu pomoci. S mými pravidelnými klienty vnímám silné propojení. Často mají podobnou cestu jako já. Dost pravděpodobně i podobné poslání. A to je to, co chci podpořit – jejich vývoj. Inspirovat je na jejich cestě. Ať už jsou v jakékoliv fázi.

TÉMATA, KTERÝM SE ČASTO V BALÍČKU VĚNUJEME:

Jsou „šitá na míru“ klientům. Věnujeme se tedy tomu, co kdo aktuálně potřebuje, aby se mohl posunout dál ve svém seberozvoji. Častým tématem je vnitřní dítě. Já osobně se práci s vnitřním dítětem věnuji 7 let. Své klienty vedu k saturaci jejich vnitřního dítěte, což je samozřejmě běh na dlouhou trať. Vždy učím klienty techniky a metody, které mohou praktikovat i sami. Také se věnujeme tématu Sebelásky a Sebe-uvědomění. V neposlední řadě se zaměřujeme na dary, schopnosti a poslání klienta. Většina těch, kdo za mnou přijdou, má léčitelské schopnosti, které se jim „odkryly“ v průběhu integrace procesů z Balíčku. Je to takový dáreček navíc. Nechám na vašem uvážení, zda se jedná o náhodu...

,,Když můžu já, můžeš i ty!''

CENA A TRVÁNÍ BALÍČKU:

trvání balíčku: 3 měsíce  

CENA: 61 600,-  

jitka-2177.jpg

REZERVACE SLUŽBY

Službu si můžete rezervovat buď telefonicky nebo prostřednictví SMS na čísle +420 728 889 429.

Popřípadě zasláním e-mailu na adresu: harmonizerka@lamerii.cz. S výběrem správné služby pro vás vám ráda pomohu.

Storno podmínky: Termín služby lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit a počítá se jako proběhnutá. Vážím si svého i vašeho času.

bottom of page