top of page

MALAJSKÁ MASÁŽ

Cena: 2 800 Kč

Jedná se o komplexní masáž, při které dojde k maximálnímu uvolnění těla a mysli. Při masáži dochází k harmonizaci na fyzické a energetické úrovni. Díky maximálnímu uvolnění a harmonizaci se „vyprázdní“ vaše mysl a dojde k celkovému ukotvení bytosti. Ladím energetické systémy, čakry, meridiány a orgány z energetického hlediska. Působím pozitivně do hloubky kosterní soustavy. Při práci jsem v propojení a spolupracuji s Matičkou Zemí. Masáž uvolňuje bloky a stres.

jitka-1192.jpg

Trvání: 2 hodiny

kvet zivota_gold_light_vypln.png

PRŮBĚH

Masáži předchází koupel nohou v horké lázni s mořskou solí a bylinkami, zprůchodním tím kanál pro odchod nečistot z těla.  Konzultace o vašem aktuálním rozpoložení a vzájemné naladění se. Masáž může být obohacena o konkrétní záměr, např. dodání odvahy pro zásadní životní změnu nebo úlevu od bolesti konkrétní části těla.  

Začínám masáží zad, která zahrnuje také velmi příjemnou masáž kyčlí. Často se zastavuji v lopatkové oblasti a ulevuji zatuhlým místům. Bloky odstraňuji nejen na fyzické úrovni, ale také na energetické, díky čemuž dojde k opravdovému odstranění problému. Poté přecházím přes ramena na ruce až po konečky prstů. Z ramen stahuji veškerá břemena, co vás tíží a skrze mé ruce vytřepávám pryč. Dále masíruji hýždě, nohy včetně Achillovy šlachy až po chodidla, kterým věnuji speciální péči. Jsou to přece právě chodidla, které nás celý den „nosí“ po světě a my jim mnohdy ani nepoděkujeme. Při masáži chodidel využívám znalosti Reflexní masáže chodidel. Následuje otočení se na záda. Druhou část těla začínám dolními končetinami, poté následuje jemná masáž břicha. Dále masíruji dekolt, zde se zaměřuji na proudění energie do srdeční čakry. Pokračuji masáží druhé strany rukou. Poté přichází oblíbená masáž obličeje, při které používám růžový olej (růže macerovaná v mandlovém oleji, jak růže, tak i mandlový olej redukují vrásky). Masáž obličeje je nejen velmi příjemná, ale zároveň vypíná a omlazuje pleť a především uvolňuje ztuhlé čelisti. Při masáži nevynechávám ani uši, na kterých je mnoho stimulačních bodů. Na závěr přichází masáž šíje a hlavy, která kromě své příjemnosti také podporuje růst vlasů.  Pokud mé ruce vycítí, že je třeba některé místo na těle poléčit, zastaví se nebo dané místo déle masírují. Dochází přitom k proudění energie, kterou směřuji na daný problém.  

 

Po masáži dopřávám klientům krátkou relaxaci na lehátku.  

 

Závěrečná konzultace o prožitcích na lehátku doplněná o mé vhledy při masáži.    

 

Masíruji teplým olejem nahřátým nad svíčkou, používám mandlový olej lisovaný za studena. Svou péči doplňuji nejkvalitnějšími Esenciálními oleji na našem trhu - Young Living. Jejich účinek mám ověřený jak na fyzické úrovni tak na mentální úrovni. 

REZERVACE SLUŽBY

Službu si můžete rezervovat buď telefonicky nebo prostřednictví SMS na čísle +420 728 889 429.

Popřípadě zasláním e-mailu na adresu: harmonizerka@lamerii.cz. S výběrem správné služby pro vás vám ráda pomohu.

 

Storno podmínky: Termín služby lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit a počítá se jako proběhnutá. Vážím si svého i vašeho času.

bottom of page